Корзина
93 отзыва
Контакты
Kidzzz
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380504053919
Катерина
УкраинаПолтавская областьПолтава
Карта

Набір для творчості 4M Годинник на енергії води (00-03411)

Набір для творчості 4M Годинник на енергії води (00-03411)
Набір для творчості 4M Годинник на енергії води (00-03411), фото 2
  • Нет в наличии
  • Код: 4893156034113

231 грн.

Набір для творчості 4M Годинник на енергії води (00-03411)
231 грн.
Нет в наличииНабір для творчості 4M Годинник на енергії води (00-03411)
+380504053919
+380504053919
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Увімкніть цей цифровий годинник, просто використовуючи воду. Випробуйте силу цього дивовижного годинника за рахунок зеленої енергії. Батареї не потрібні.
Комплектація: рамка годинника x 1, ємність для води x 1, задній корпус модуля годинника x 1, модуль годинника x 1, цинкова пластина x 2, мідна пластина x 2, провід x 1, тримач електрода x 2, гвинти. Також потрібно, але не входить в цей комплект: маленька хрестова викрутка, кухонна сіль, клейка стрічка.

Збирання
1. Вставте модуль годинника в раму так, щоб дві кнопки на модулі увійшли в свої отвори в рамі. Помістіть задній корпус годинника поверх модуля, переконавшись, що дроти виходять через виріз в корпусі та закріпіть двома гвинтами.
2. Підключіть білий провід від блоку годинника до кінця однієї мідної пластини. Для цього проштовхніть оголений кінець дроту через отвір у пластині та прокрутіть провід навколо мідної пластини кілька разів. Ви можете закріпити провід за допомогою шматочка липкої стрічки. Підключіть зелений провід до цинкової пластини таким же чином.
3. З'єднайте цинкову і мідну пластини, що залишилися, разом одним проводом.
4. Вставте цинкові та мідні пластини в їхні пази в тримачах електродів, як показано на малюнку. Кожен тримач повинен містити одну мідну пластину і одну цинкову.
5. Вставте тримачі електродів у раму.
6. Зафіксуйте проводи на місці в рамі.
7. Заповніть відсіки в ємності водою і поставте годинник вертикально, щоб тримачі електродів були занурені у воду.
8. Годинник повинен почати працювати.
Регулярно наповнюйте ємність для води, щоб вона покрила металеві смужки. В інструкції є поради щодо усунення неполадок.

Встановлення часу
Коли всі металеві смужки занурені у воду, екран LCD загориться. Він покаже "12:00" і дві точки в середині почнуть блимати. Якщо ви бачите це, значить годинник працює. Двічі натисніть B, щоб увійти в режим встановлення місяця, потім натисніть A, щоб встановити правильний місяць. Натисніть B для підтвердження, і дисплей переключиться в режим встановлення дня. Натисніть A, щоб відрегулювати день. Натисніть B, щоб підтвердити його і переключіться в режим встановлення годин. Натисніть кнопку А, щоб встановити потрібний час. Натисніть B, щоб підтвердити і переключитися на режим встановлення хвилин. Натисніть A, щоб встановити хвилини, і натисніть B, щоб підтвердити. Після підтвердження хвилин натисніть A один раз. Встановлений час буде відображається.

Перегляд часу і дати
За замовчуванням на дисплеї годинника відображається поточний час. Для перегляду дати натисніть A один раз. Дисплей годинника відновить показ поточного часу через 2 секунди. Щоб переглянути секунди, двічі натисніть A. Щоб відновити поточний час, натисніть A ще раз.

Принцип роботи
Металеві пластини і вода складають батарею. Батарея і годинник утворюють електричний ланцюг, а батарея проштовхує електричний струм по колу, змушуючи годинник працювати. Є два набори пластин, кожна в контейнері з водою. Цинкову і мідну пластини, а також воду навколо них, називають електрохімічною чарункою. Два або більше таких елементів разом утворюють батарею. Одна чарунка недостатньо потужна, щоб привести в дію годинник.
Електрони є частиною атомів. Електричний струм, від якого працює годинник, складається з потоку електронів. Коли металеві пластини потрапляють у воду, починають відбуватися хімічні реакції. На цинковій пластині атоми втрачають електрони, і вони стають іонами цинку, що рухаються у воду. Електрони течуть по дроту від цинкової пластини до годинника, даючи електричний струм, який змушує годинник працювати.
Електрони, що йдуть по колу від годинника, потрапляють у мідну пластину. Вони поєднуються з водою і киснем, які розчиняються у воді, утворюючи частинки, звані гідроксид-іонами. Вони об'єднуються з іонами цинку з цинкової пластини з утворенням хімічної речовини під назвою гідроксид цинку. Якщо ви додасте сіль у воду, хімічні реакції трохи зміняться.
Сіль – це хімічна речовина під назвою хлорид натрію. Вона розчиняється у воді з утворенням іонів натрію та іонів хлориду. Це робить хімічні реакції швидше, тому чарунки можуть виробляти більше електрики. Ви можете експериментувати з різними рідинами (солона вода, фруктові соки) або фруктами (лимон, апельсин, помідор). Цікаві факти представлені в кінці інструкції.

Розвиток: допитливість, основи фізики, любов до науки, уважність, мислення.
Набір для дітей від 8 років. Комплект сприяє: розуміння деяких аспектів фізики на досвіді, інтересу до подальшого вивчення наук.

facebook twitter
Характеристики
Производитель  4M
Дополнительные характеристики
ТипТовар
ТематикаЕнергія води
СтатьВсім
Колірсиній
Матеріалпластик
Мова інструкціїанглійська
ПідкатегоріяНабори для творчості
Країна виробництваКитай
Інструкція із зображеннямиє
Інструкціяє
Виробник4M
Країна реєстрації ТМКитай
Информация для заказа
  • Цена: 231 грн.